Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3

Whirlpool ve wellness centru v Rychvaldě

Koupací vana se vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Umožňuje masážní a relaxační koupele. Základem je vana napuštěný vodou o objemu 0,8 m 3, která je ohřívaná na požadovanou teplotu. Pomáhá tomu kvalitní izolace a termokryt nad hladinou.

V naší vířivce používáme bezchlórový bazénový přípravek pro dezinfekci vody. Ošetřená bazénová voda není cítit po chlóru, nedráždí oči a neničí plavky!

Konstrukčně je řešena pro lehnutí, sednutí dle jednotlivých typů a velikostí. Na dně a po bocích vířivky jsou masážní trysky, které se dělí na dvě základní skupiny. Jsou to trysky vodní a vzduchové. Vodní trysky zajišťují hydromasáž. Dělí se svou velikostí a průtokem vody na bodové a rotační.

Vzduchové trysky zajišťují tzv. perličkovou koupel zajišťují vzduchové trysky pomocí výkonných vzduchových a vodních čerpadel.

Whirlpool (vířivý bazén, jacuzzi, spa, hottube)

Celé toto zařízení je řízeno z hlavního ovládacího panelu, kde lze nastavit teplotu vody, filtrační cyklus, zapnout a vypnout hydromasáž s perličkovou koupelí i podvodní osvětlení.

V našem Whirlpoolu si můžete užít relaxaci nebo vodní masáž se sklenicí vychlazeného sektu.

Nově přidáváme za příplatek 100Kč do naší vířivky vonné esence a vířivka má také funkci aromaterapie.

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Aromaterapie doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. Je složen ze dvou slov: „aroma“ – vůně a „terapie“ – léčba.

Přijďte se přesvědčit o tom, jak všechny starosti i stres odbublají.

Děkujeme, že jste se rozhodli využít whirlpool ve Wellness Silma. Prosíme o souhlas a akceptaci této podmínky: Vstup do vířivky je přísně zakázán bez předchozí důkladné očisty těla mýdlem a vodou! Nedodržení této podmínky nebo znečištění vody ve vířivce bude penalizováno částkou 500 Kč.
Jméno
Neplatný vstup

Příjmení(*)
Neplatný vstup

Email(*)
Neplatný vstup

Souhlasím(*)
Neplatný vstup

Jsi Spam?
Neplatný vstup

Děkujeme za pochopení a prosíme o vyjádření souhlasu.

Penzion Silma