Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3

Luxusně zařízený apartmán s nadstandardním nábytkem

Penzion Silma Vám nabízí luxusní apartmán s možností přistýlky.

Apartmán je zařízený nadstandardním nábytkem (extra velká manželská postel, skříň se zrcadlem, prostorný pracovní stůl, moderní konferenční stolek a kožená sedací souprava).

Sociální zařízení v apartmánu je vybaveno luxusní koupelnou s vanou pro 2 osoby, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a bidetem. Samozřejmostí je ručník, osuška, mýdlo, šampón a toaletní papír.

Apartmán je vybaven lednicí, fénem, ventilátorem, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy, TV s plochou obrazovkou a hifi věží (DVD+CD). Bezdrátový internet je v celém areálu penzionu.

Nástup je možný od 12:00 do 0:00 hodin. Na jiném čase nástupu je možné se dohodnout.

Předání pokoje do 10 hodin. Platby můžete provádět nejen hotově, ale i platebními kartami.

Na požádání půjčujeme našim hostům bezúplatně, žehličku, dětskou postýlku a pelíšek pro domácí mazlíčky s miskou.

Krátkodobý pobyt

Našim klientům nabízíme i krátkodobý pobyt v délce 3 hodin k využití našeho pokoje např. k odpočinku apod.

AKCE!
Apartmán - 1.190 1 000 Kč (pátek – sobota) a 960 Kč (neděle – čtvrtek)! Za dalších započatých 30 min. příplatek 300 200 Kč.

Krátkodobý pobyt můžete využít od 8:30 - 20:00h.

Poslední rezervace jsou možné v časovém rozmezí od 17 do 20 hod. s podmínkou opuštění pokoje do 20:00 hod. Po 20 hod. je rezervace možná, ale již za plnou cenu za den viz náš ceník.

Rezervace pro krátkodobé pobyty vyřizujeme telefonicky: 724 290 819, případně e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..