Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3

Whirlpool ve wellness centru v Rychvaldě

Koupací vana se vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Umožňuje masážní a relaxační koupele. Základem je vana napuštěný vodou o objemu 0,8 m 3, která je ohřívaná na požadovanou teplotu. Pomáhá tomu kvalitní izolace a termokryt nad hladinou.

V naší vířivce používáme bezchlórový bazénový přípravek pro dezinfekci vody. Ošetřená bazénová voda není cítit po chlóru, nedráždí oči a neničí plavky!

Konstrukčně je řešena pro lehnutí, sednutí dle jednotlivých typů a velikostí. Na dně a po bocích vířivky jsou masážní trysky, které se dělí na dvě základní skupiny. Jsou to trysky vodní a vzduchové. Vodní trysky zajišťují hydromasáž. Dělí se svou velikostí a průtokem vody na bodové a rotační.

Vzduchové trysky zajišťují tzv. perličkovou koupel zajišťují vzduchové trysky pomocí výkonných vzduchových a vodních čerpadel.

Whirlpool (vířivý bazén, jacuzzi, spa, hottube)

Celé toto zařízení je řízeno z hlavního ovládacího panelu, kde lze nastavit teplotu vody, filtrační cyklus, zapnout a vypnout hydromasáž s perličkovou koupelí i podvodní osvětlení.

V našem Whirlpoolu si můžete užít relaxaci nebo vodní masáž se sklenicí vychlazeného sektu.

Přijďte se přesvědčit o tom, jak všechny starosti i stres odbublají.

Jaké zásady je potřeba před vstupem do vířivky dodržovat?

Základním pravidlem by měla být očista těla sprchou. Doporučuje se osprchovat vodou bez použití mýdel nebo sprchových gelů. Nenechávejte na plavkách při vstupu do vířivky kovové ozdobné předměty, protože jím můžete poškodit skelet vířivky. Teplá voda ve vířivce může některým osobám způsobovat nevolnost, a proto se doporučuje využívat vířivku v přítomnosti druhé osoby, to platí zejména u dětí. V případě těhotenství se nedoporučuje používat vířivku více jak 10 minut a teplotu maximálně 37°C.

Děkujeme, že jste se rozhodli využít whirlpool ve Wellness Silma. Prosíme o souhlas a akceptaci této podmínky: Vstup do vířivky je přísně zakázán v plavkách a bez předchozí důkladné očisty těla mýdlem a vodou! Nedodržení této podmínky nebo znečištění vody ve vířivce bude penalizováno částkou 500 Kč.

Jméno
Neplatný vstup

Příjmení(*)
Neplatný vstup

Email(*)
Neplatný vstup

Souhlasím(*)
Neplatný vstup

Jsi Spam?
Neplatný vstup

Děkujeme za pochopení a prosíme o vyjádření souhlasu.

Penzion Silma