Max kapacita 30 lůžekDvoulůžkový pokojTřílůžkovýApartmánKlimatizaceTV na pokojiSprcha na pokojiRučník na pokojiVana na pokojiWC na pokojiTrezor, úschovnaKuchyňkaHlídané parkovištěrestauraceZahradní restauraceSnídaněPolopenzePlná penzeGrilMasážeVířivkaSaunaBarÚschovna kolKonfereční prostoryDětské hříštěZvíře povolenoWifiPlatební kartyDobíjení elektromobilůMluvíme anglickyMluvíme polskyHotelový transportLetištní transferBusSamoobslužné ubytováníPlacená TVPevný internet11 pokojů
Slide item 1

Penzion

 
Slide item 2

Ubytování pouze 7 km z centra Ostravy

 
Slide item 3

Klidné místo s krásným okolím

 
Slide item 4

Ubytování pro každou příležitost

 
Slide item 1

Penzion

 
Slide item 2

Ubytování pouze 7 km
z centra Ostravy

 
Slide item 3

Klidné místo
s krásným okolím

 
Slide item 4

Ubytování pro každou příležitost

 

Historie Penzionu Silma

Andrej Kopčaj se synem Pavlem a vnukem Andrejem

Historie Penzionu Silma

Penzion Silma byl postaven v roce 2002 Ing. Andrejem Kopčajem, CSc. (1943-2012) který byl zakladatelem společnosti Silma. Andrej Kopčaj je autorem knih "Košatění bohatství", "Řízení proudu změn" a "Spirálový management". Společnost SILMA ’90 se specializuje na strategické řízení, restrukturalizaci firem, strategii rozvoje podnikové kultury, kultivaci a řízení lidských zdrojů. Aby pomohla Silma firmám dosáhnout vynikajících tržních a ekonomických výsledků, vyvinula jedinečné know-how, shrnuté pod názvem Spirálový management. Jedinečnost tohoto know-how spočívá v zaměření se na zvýšení motivace a angažovanosti zaměstnanců firem na všech úrovních řízení jako na hlavní zdroj bohatství a dlouhodobé prosperity firem a ve schopnosti úroveň motivace a angažovanosti spolehlivě změřit.

Penzion byl vybudován z pozůstatků opuštěného stavení na kraji Rychvaldu jako školicí centrum pro klienty, kteří se jezdili vzdělávat do tohoto centra z celé republiky i ze Slovenska. Jelikož se museli klienti stravovat v nedalekém motelu nebo příp. pomocí cateringu, tak padlo rozhodnutí, že se provoz rozšíří o restauraci, která se otevřela v červnu 2005. Díky tomuto kroku začal penzion oslovovat i klienty, kteří dorazili na Ostravsko za obchodem a turistikou. V roce 2017 byl revitalizován a zkolaudován pro veřejnost wellness, ve kterém naleznete whirlpool pro 5 osob, finskou saunu také pro 5 osob a na objednávku poskytuje masérské služby.

Po úmrtí otce - zakladatele se řízení společnosti a penzionu ujal jeho syn Pavel Kopčaj, který se řídí otcovým krédem:

"Zmenšuj svojí malost, velikost si Tě najde".

Historie Penzionu Silma

Na fotce v červené bundě - Andrej Kopčaj

Aktuality a novinky

  • Informace ohledně svatby 26.09.2021

    Vážené nevěsty, ženichové a oslavenci, jestliže jste si u nás na Silmě dojednali svatbu/oslavu na rok 2021 nebo ten další 2022, tak se nám, prosím, ozvěte na email silma@silma.cz s uvedeným telefonickým kontaktem. Rádi se s Vámi spojíme a dořešíme s Vámi detaily nutné k realizaci této události. Děkujeme a těšíme se na spolupráci :-) Team Penzionu Silma

  • Internet 100/10 Mb/s 26.09.2021

    Vážení hosté, nově máme v našem penzionu zrychlený internet 100/10 Mb/s, který také zpříjemní pobyt váš nebo návštěvu u nás na Silmě. Těšíme se na Vás!?

  • Samoobslužné ubytování 26.09.2021

    Pro klienty, kteří dorazí v pozdějších nočních hodinách máme k dispozici službu samoobslužného ubytování. Podmínkou je rezervace pokoje online na našich www a jeho zaplacení přes platební bránu. Následně dorazí klientovi smskou instrukce s číslem boxu a PINu ke klíčům od pokoje.

Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení