Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3

Historie Penzionu Silma

Andrej Kopčaj se synem Pavlem a vnukem Andrejem

Historie Penzionu Silma

Penzion Silma byl postaven v roce 2002 Ing. Andrejem Kopčajem, CSc. (1943-2012) který byl zakladatelem společnosti Silma. Andrej Kopčaj je autorem knih "Košatění bohatství", "Řízení proudu změn" a "Spirálový management". Společnost SILMA ’90 se specializuje na strategické řízení, restrukturalizaci firem, strategii rozvoje podnikové kultury, kultivaci a řízení lidských zdrojů. Aby pomohla Silma firmám dosáhnout vynikajících tržních a ekonomických výsledků, vyvinula jedinečné know-how, shrnuté pod názvem Spirálový management. Jedinečnost tohoto know-how spočívá v zaměření se na zvýšení motivace a angažovanosti zaměstnanců firem na všech úrovních řízení jako na hlavní zdroj bohatství a dlouhodobé prosperity firem a ve schopnosti úroveň motivace a angažovanosti spolehlivě změřit.

Penzion byl vybudován z pozůstatků opuštěného stavení na kraji Rychvaldu jako školicí centrum pro klienty, kteří se jezdili vzdělávat do tohoto centra z celé republiky i ze Slovenska. Jelikož se museli klienti stravovat v nedalakém motelu nebo příp. pomocí cateringu, tak padlo rozhodnutí, že se provoz rozšíří o restauraci, která se otevřela v červnu 2005. Díky tomuto kroku začal penzion oslovovat i klienty, kteří dorazily na Ostravsko za obchodem a turistikou. V roce 2017 byl revitalizován a zkolaudován pro veřejnost wellness, ve kterém naleznete whirlpool pro 5 osob, finskou saunu také pro 5 osob a na objednávku poskytuje masérské služby.

Po úmrtí otce - zakladatele se řízení společnosti a penzionu ujal jeho syn Pavel Kopčaj, který se řídí otcovým krédem:

"Zmenšuj svojí malost, velikost si Tě najde".

Na fotce v červené bundě - Andrej Kopčaj

Samostatný/á kuchař/ka

Nástup ihned! Od 150Kč/1h čistého!

tel: 777 464 479

Servírka/číšník

Práce na plný úvazek 90 Kč až 100 Kč na hodinu

tel: 777 464 479

Max kapacita 30 lůžek Dvoulůžkový pokoj Třílůžkový Apartmán Klimatizace TV na pokoji Sprcha na pokoji Ručník na pokoji Vana na pokoji WC na pokoji Trezor, úschovna Kuchyňka Hlídané parkoviště restaurace Zahradní restaurace Snídaně Polopenze Plná penze Gril Masáže Vířivka Sauna Bar Úschovna kol Konfereční prostory Dětské hříště Zvíře povoleno Wifi Platební karty Dobíjení elektromobilů Mluvíme anglicky Mluvíme polsky Hotelový transport Letištní transfer Bus
dotaznik spokojenosti

hc havirov

Děti
Wifi

silma

iptas

Doporučujeme cateringové služby

lpcatering

hc havirov

slavojrychvald

hrad

výstavy

iblesak

Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení