Max kapacita 30 lůžek Dvoulůžkový pokoj Třílůžkový Apartmán Klimatizace TV na pokoji Sprcha na pokoji Ručník na pokoji Vana na pokoji WC na pokoji Trezor, úschovna Kuchyňka Hlídané parkoviště restaurace Zahradní restaurace Snídaně Polopenze Plná penze Gril Masáže Vířivka Sauna Bar Úschovna kol Konfereční prostory Dětské hříště Zvíře povoleno Wifi Platební karty Dobíjení elektromobilů Mluvíme anglicky Mluvíme polsky Hotelový transport Letištní transfer Bus Samoobslužné ubytování Placená TV Pevný internet
Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3
Slide item 4

Za kulturou a zábavou v Rychvaldě a okolí

Penzion Silma najdete necelých 7 km od centra metropole Moravskoslezského kraje - města Ostrava.

Ostrava

Ostrava má výhodnou strategickou polohu v blízkosti polské a slovenské hranice a patří k významným dopravním tepnám. Je velmi snadno dostupná po dálnici D1, silniční a železniční síti, včetně mezinárodního letiště Ostrava-Mošnov.

Beskydy

Ve vzdálenosti 22 km narazíte na známé a turisty navštěvované Beskydy, ležící na rozhraní České, Slovenské a Polské republiky. Turisté mohou navštívit významné vrcholy, jako jsou Lysá hora, Radhošť, Ropice, Javorový vrch a další.

Cyklostezky

Ostrava je doslova prošpikovaná cyklostezkami a nejbližší cyklostezka je od Penzionu Silma vzdálená necelých 5 km v Heřmanicích. Aktuální mapu cyklostezek naleznete ZDE

Vyjíždka na koni

Ve vzdálenosti cca 200 metrů od penzionu je možnost vyjíždky na koních.

Kulturní akce

Ostrava nabízí spoustu zajímavých kulturních akcí. Už to dávno není typicky průmyslové město s kouřícími komíny. Těžba uhlí definitivně skončila v roce 1994 a na místě původních dolů vzniklo hornické muzeu Landek.

Bývalý průmyslový areál Dolu Hlubina, koksovny a vysoké pece Vítkovických železáren jsou jednou z nejvýznamnějších technických památek zapsaných na seznam Evropského kulturního dědictví. V letním období na Vás v Ostravě čeká spousta festivalů a slavností jako například velmi oblíbený Colours of Ostrava, pivní slavnosti pivovaru Ostravar, Letní Shakespearové slavnosti na Slezskoostravském hradu a další.

Také pravidelně se každý rok koná největší letecká-armádně-bezpečnostní akce ve střední Evropě – Dny NATO, konající se na letišti Mošnov a láká návštěvníky z celé republiky. V Ostravě a blízkém okolí je připravena spousta aktivit nejen pro dospělé. Děti jistě ocení návštěvu Dinoparku Ostrava, který je umístěn blízko obcí Orlová a Doubrava, Zoo v Ostravě, největší přírodní koupaliště v České republice i ve střední Evropě, a také lanové centrum PROUD Ostrava.

Po návštěvě zajímavých kulturních akcí a atrakcí, po náročné cestě na kole nebo pracovní cestě Vám nabízíme ubytování prakticky hned za rohem Ostravy v nedaleké a klidné lokalitě obce Rychvald. se můžete ubytovat ve snadno dostupném penzionu Silma, který je umístěn v klidném prostředí v Rychvaldu.

Po náročném dni můžete navštívit wellness centrum se saunou a vířivkou.

Pobyt v klidném prostředí penzionu Silma 7 km od centra Ostravy.

Penzion Silma má pohodlné pokoje zařízené klasickým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout, toaletu) a barevnou televizi. Máme celkem 23 lůžek rozdělených do devíti dvoulůžkových pokojů, jedenoho třílůžkového a jednoho dvoulůžkového apartmánu. V každém pokoji je možná přistýlka.

Apartmán je vybaven televizí s dálkovým ovládáním, cd přehrávačem a lednicí. V celém areálu penzionu je k dispozici bezdrátová internetová síť.

Součástí penzionu je nekuřácká restaurace se zastřešenou terasou.

V restauraci Silma Vám nabídneme široký výběr pokrmů a nápojů. Určitě Vás zaujme široká nabídka kvalitních vín. Na zahradě nebo na terase připravujeme akce s opékáním a grilováním.

Máte možnost si pronajmout Club a sal k pořádání rodinných oslav, společenských akcí, svateb a firemních školení.

Vhodná poloha penzionu Vám dovolí odpočinout si od rušného městského prostředí a nabídne pohled na krásnou okolní krajinu a v dáli na Beskydy.

AKTUALITY

Zveřejněno 10.12.2020

Vážení hosté, nově máme v našem penzionu zrychlený internet 100/10 Mbs, který také zpříjemní pobyt váš nebo návštěvu u nás na Silmě. Těšíme se na Vás!😉

Zveřejněno 7.11.2020

Vážené nevěsty, ženichové a oslavenci,

jestliže jste si u nás na Silmě dojednali svatbu/oslavu na rok 2021 nebo ten další 2022, tak se nám, prosím, ozvěte na email silma@silma.cz s uvedeným

telefonickým kontaktem.

Rádi se s Vámi spojíme a dořešíme s Vámi detaily nutné k realizaci této události.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci :-)

Team Penzionu Silma

Pro klienty, kteří dorazí v pozdějších nočních hodinách máme k dispozici službu samoobslužného ubytování. Podmínkou je rezervace pokoje online na našich www a jeho zaplacení přes platební bránu. Následně dorazí klientovi smskou instrukce s číslem boxu a PINu ke klíčům od pokoje.

banner kariera

dotaznik spokojenosti

 
Penzion Silma
9,3/10

hc havirov

Helax
Děti
Wifi
Penzion Silma v Rychvaldě hodnocení